SYSTEM ROCKWOOL - marpolek

Idź do spisu treści

Menu główne:

SYSTEM ROCKWOOL

NAJCZĘŚCIEJ SPRZEDAWANE PRODUKTY FIRMY ROCKWOOL:

Izolacja z wełny skalnej ROCKWOOL - niepalne ocieplenie domu na lata


Ocieplanie poddaszy


TOPROCK SUPER - Wielkowymiarowe płyty ze skalnej wełny mineralnej do izolacji termicznej, o wysokich parametrach izolacyjnych. Przeznaczone są do niepalnego ocieplania stropodachów wentylowanych i poddaszy, drewnianych stropów belkowych, sufitów podwieszanych, ścian o konstrukcji szkieletowej.    Współczynnik przewodzenia ciepłaλ D = 0,035 W/mK

MEGAROCK PLUS- Maty ze skalnej wełny mineralnej do izolacji termicznej. Stosowane jako niepalne ocieplenie stropodachów wentylowanych i poddaszy, drewnianych stropów belkowych i podłóg na legarach, sufitów podwieszanych, ścian działowych i lekkich ścian osłonowych.
Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepłaλ D = 0,039 W/mK

SUPERROCK- Płyty ze skalnej wełny mineralnej do izolacji termicznej i akustycznej, przeznaczone do cieplania stropodachów wentylowanych i poddaszy, stropów drewnianych i podłóg na legarach, sufitów podwieszonych, np. nad nieogrzewanymi pomieszczeniami, ścian trójwarstwowych, ścian z elewacją z paneli (np. siding, deski), ścian o konstrukcji szkieletowej i ścian osłonowych, ścian działowych.
Współczynnik przewodzenia ciepłaλ D = 0,035 W/mk
WEŁNA FASADOWA
FASROCK LL- Płyty lamelowe ze skalnej wełny mineralnej przeznaczona do izolacji ścian zewnętrznych. Stosowana w niepalnej termoizolacja w bezspoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych murowanych, monolitycznych, prefabrykowanych, stropów piwnicznych i nad garażami oraz przejazdami.
Współczynnik przewodzenia ciepła λ D = 0,041 W/mK
FRONTROCK MAX E- Dwugęstościowe płyty ze skalnej wełny mineralnej do izolacji termicznej w bezspoinowych systemach ociepleń (ETICS) ścian murowanych, monolitycznych i prefabrykowanych. Produkt najwyższej jakości rekomendowany w Standardzie ROCKWOOL.
Współczynnik przewodzenia ciepła λ D = 0,036 W/mK


PEŁNA OFERTA FIRMY ROCKWOOL:
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego